Сьогодні, 11 жовтня 2008, субота (09:20)
Uzhgorod.net.ua

Новини
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПОЛІТИКА
СОЦІУМ
ЕКОНОМІКА
КРИМІНАЛ
СПОРТ
КУЛЬТУРА
Н. СИТУАЦІЇ
LIFE
ТЕМИ ТИЖНЯ
УжНУ
Ужміськрада
Е.ОЦІНКА
КІА

ЗНАЙОМСТВА


Календар
Переглянути новини за

Жовтень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Вересень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
рікмісяцьдень

Погода

Акаунт
Логін:   

Пароль:



Статистика

Партнери
каталог элитных рекламных площадок Украины Колиба - закарпатський портал для всіх ТК АЛЁНУШКА Рейтинг непрофесіоналів JeyNews.com.ua - джерело важливої інформації



Етно-велнес готель "УнгварЪскій"
НОВИНИ ukr.net
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

 
--> СОЦІУМ від 09.05.08 (14:58)

Ніхто не забутий, ніщо не забуте...

Область відзначила 63-ю річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні


Вранці, 9 травня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші та заступник голови облради Василь Брензович, начальники профільних управлінь облдержадміністрації зустрілися з активістами ветеранських громадських організацій області з нагоди 63-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Вітаючи присутніх зі святом 9 Травня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші наголосив: „усе те добре, що на сьогоднішній день робиться в Україні і те, що ми маємо можливість це творити, — все завдяки вам, вашій перемозі”.
Керівник краю нагадав присутнім, що існує певний план дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни, затверджений відповідним розпорядженням голови. На важливості не випускати з поля зору проблеми ветеранів постійно наголошує і Президент України Віктор Ющенко. Чимало з них місцева влада упевнено долає на місцях. Але є такі, що потребують державних рішень. Скажімо, якщо вже в цьому році питання поліпшення медичного обслуговування, зубопротезування, забезпечення слуховими апаратами, телефонізації будуть вирішені на рівні області, то питання забезпечення путівками в санаторії, яке потребує тендерної процедури, а також достойного фінансування потреб ветеранів, можна вирішити тільки на законодавчому рівні.
Керівник краю також уважно вислухав зауваження та пропозиції присутніх на зустрічі ветеранів. Олег Олодарович з кожної пропозиції дав конкретні доручення відповідним управлінням облдержадміністрації. Керівник краю готовий зустрічатися з ветеранами частіше, аби оперативніше вирішувати їхні проблеми.
Відтак голова облдержадміністрації виконав почесну місію — від імені Президента України вручив деяким ветеранам державні нагороди, а також Почесні грамоти облдержадміністрації.
Опісля відбулося покладання квітів до пам’ятників "Україна – визволителям" та "Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни" в Ужгороді.
Основне ж дійство традиційно пройшло на Пагорбі Слави. Там за участі ветеранів Великої Вітчизняної війни, керівників області, сотні краян відбувся мітинг-реквієм. З вітальним словом виступили голова обласної ради Михайло Кічковський, Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк, голова обласної організації інвалідів війни і Збройних Сил Валентин Кришталевич, старший офіцер управління Закарпатського обласного військового комісаріату Петро Марко. Після чого учасники мітингу поклали квіти до Вічного вогню.
Влада тепло вітала ветеранів зі святом. Зокрема, голова облдержадміністрації того ж дня побував у Виноградові, де з Днем перемоги привітав єдиного на Закарпатті Героя Радянського Союзу Миколу Кухаренка.
Урочистості з нагоди 63-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні1941–1945 років відбулися в усіх районах та містах області.



Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації




ОБГОВОРИТИ:  Коментарів 0, стор.

Загрузка...

marketgid

Пошук

 


Голосування
Закарпаття повинно бути:
Областю у складі України
Автономією у складі України
Незалежною державою
Увійти до складу Угорщини чи Словаччини
Як начальство скаже так і буде

РЕЗУЛЬТАТИ

Курс валют
finance.com.ua finance.com.ua

УНІАН
завантаження...

ВАКАНСІЇ
Загрузка...


Uzhgorod.net.ua
Використання матеріалів УЖГОРОД.net.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на uzhgorod.net.ua. Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
 
Сайт є щоденною інтернет-газетою КАРПАТСЬКОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА (директор - канд.соціолог.наук Шандор Ф.Ф.). Зв’язок: редактор editor@uzhgorod.net.ua, реклама reklama@uzhgorod.net.ua, технічні питання root@uzhgorod.net.ua Запрошуємо авторів до співпраці, якщо у Вас є цікаві новини, то надсилайте їх за адресою editor@uzhgorod.net.ua, найкращі з них будуть винагороджені. Редакція не відповідає за зміст рекламних оголошень, може не поділяти точку зору автора, може відмовити автору публікації, якщо текст не відповідає політиці ресурсу без попереднього узгодження. Дизайн: YOUR.UZHGOROD.NAME. Розробка: ЗІС.
Теми тижня Life Надзвичайні ситуації Культура Спорт Кримінал Економіка Соціум Політика Головна