Сьогодні, 2 грудня 2008, вівторок (03:11)
Uzhgorod.net.ua

Новини
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПОЛІТИКА
СОЦІУМ
ЕКОНОМІКА
КРИМІНАЛ
СПОРТ
КУЛЬТУРА
Н. СИТУАЦІЇ
LIFE
ТЕМИ ТИЖНЯ
УжНУ
Ужміськрада
Е.ОЦІНКА
КІА

ЗНАЙОМСТВА


Календар
Переглянути новини за

Грудень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Листопад 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
рікмісяцьдень

Погода
Загрузка...

Акаунт
Логін:   

Пароль:



Статистика

Партнери
каталог элитных рекламных площадок Украины Колиба - закарпатський портал для всіх ТК АЛЁНУШКА Рейтинг непрофесіоналів JeyNews.com.ua - джерело важливої інформації




Етно-велнес готель "УнгварЪскій"
НОВИНИ ukr.net
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

 
--> Теми тижня від 17.05.07 (12:39)

Святкова програма в Ужгородському замку 20 травня

Генеральний спонсор програми регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців в Закарпатській області


18 травня музейники святкують своє негучне професійне свято. А головні урочистості заплановані на неділю, 20 травня.

В Ужгородському замку запланована святкова програма на цілий день.
10.00 – гратиме духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії.
11.00 – у внутрішньому дворику почнеться вистава Закарпатського обласного театру ляльок „Принцеса-стрибунка”.
12.00 – виступ ансамблю старовинної музики родини Доль
Пленер Закарпатського художнього інституту та „живі ремесла” (виготовлення народними майстрами художніх та побутових виробів).
12.30 - вистава "Князь Лаборець"
13.00 – виступ фольклорно-етнографічного ансамблю „Ужгород”
14.00 – виступ молодіжного камерного хору.
14.30 – виступ вокального дитячого ансамблю.
15.30 – виступ камерного оркестру студентів Ужгородського музичного училища.
16.30 – бальні танці у стінах замку „Танцювальної корпорації друзів”.
17.30 – концерт скрипаля В.Палея.
21.00 – танець зі смолоскипами „Танцювальної корпорації друзів”.
22.00 – святковий феєрверк.


А до цього ще додайте пленер студентів
Зрештою варто оглянути і нові тематичні виставки у залах музею – „Графи Шенборни і Закарпаття”, „Художнє литво на Закарпатті”, „До 100-річчя Юрія Шерегія”, монументальних ескізів колиб Федора Манайла, фотовиставку „Мій Ужгород”.
Не відставатиме і Закарпатський музей народної архітектури і побуту, де о 9.00 заплановане урочисте богослужіння біля знаменитої Шелестівської церкви ХVIII століття, а протягом дня триватимуть майстер-класи народних умільців, забавлятимуть відвідувачів фольклорні ансамблі „Лемківчанка” із Зарічева та „Гудацька тайстра” з Ужгорода.




ОБГОВОРИТИ:  Коментарів 0, стор.

Загрузка...

marketgid

Пошук

 


Голосування
Закарпаття повинно бути:
Областю у складі України
Автономією у складі України
Незалежною державою
Увійти до складу Угорщини чи Словаччини
Як начальство скаже так і буде

РЕЗУЛЬТАТИ

Курс валют
finance.com.ua finance.com.ua

УНІАН
завантаження...

ВАКАНСІЇ
Загрузка...


Uzhgorod.net.ua
Використання матеріалів УЖГОРОД.net.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на uzhgorod.net.ua. Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
 
Зв’язок: редактор editor@uzhgorod.net.ua, реклама reklama@uzhgorod.net.ua, технічні питання root@uzhgorod.net.ua Запрошуємо авторів до співпраці, якщо у Вас є цікаві новини, то надсилайте їх за адресою editor@uzhgorod.net.ua, найкращі з них будуть винагороджені. Редакція не відповідає за зміст рекламних оголошень, може не поділяти точку зору автора, може відмовити автору публікації, якщо текст не відповідає політиці ресурсу без попереднього узгодження. Дизайн: YOUR.UZHGOROD.NAME. Розробка: ЗІС.
Теми тижня Life Надзвичайні ситуації Культура Спорт Кримінал Економіка Соціум Політика Головна